Využijte příležitost pracovat v bance, v níž se neztratíte!

Retenční/ Hypoteční Specialista - Back Office

Kdo jsme?

Ve Sberbank věříme, že jen práce, která vás baví, bude úspěšná. Momentálně hledáme kolegu/kolegyni na naši Back Office centrálu v Brně, kteří se pohybují v oblasti hypoték a chtějí pracovat v prima kolektivu.

Co Vás na pozici čeká?

• Komunikace s hypotečními klienty v období před koncem fixace úrokové sazby
• Telefonicky klientům nabídnout nejlepší řešení podle jejich aktuálních potřeb
• Připravit písemnou/mailovou nabídku
• Provádět kontrolu celého refixačního procesu u klienta
• Komunikace s hypotečním specialistou na pobočce, s ředitelem pobočky a s ostatními odděleními banky

Co očekáváme my od Vás?

• Skvělá komunikace prostřednictvím telefonu
• Financování bytových potřeb pro Vás není neznámou
• Výhodou praxe na pozici hypotečního poradce / retenčního úvěrového specialisty
• Schopnost vidět požadavky klientů v širších souvislostech
• Proaktivní přístup a profesionální vystupování
• Orientace na detail
• Pečlivost
• AJ není podmínkou, ale vítanou výhodou

Co nabízíme?

• Zajímavou a různorodou náplň práce
• Přímou možnost ovlivnit výsledky banky
• Příjemný kolektiv hypotečních specialistů
• Rozmanitý systém firemních benefitů (stravenky, 25 dní dovolené + 5 dní osobního volna, body v Kafeterii, penzijní připojištění, slevy na bankovní produkty)

Těšíme se na Váš životopis a motivační dopis v českém nebo anglickém jazyce a formátu .doc(x) nebo .pdf.

Stisknutím tlačítka "Přihláška k výběrovému řízení" potvrdíte svou účast.

Sberbank CZ, a.s. si vyhrazuje právo obsadit nabízenou pozici z interních zdrojů, zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu, popř. nevybrat žádného uchazeče.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Brno

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Sberbank CZ, a.s.

Kontakt

Romana Pospíšilová
Telefon: 723 709 381