Využijte příležitost pracovat v bance, v níž se neztratíte!

Account Manager - Corporate Banking

Hledáme nového člena do týmu, který poskytuje služby nejvýznamnějším korporátním klientům banky!

Pro posílení týmu korporátních bankéřů s působností po celé ČR, hledáme Account Managera, který se bude starat o portfolio stávajících korporátních klientů a účastnit přípravy nových obchodních příležitostí.

Pokud máte zkušenost z firemního bankovnictví, jste analyticky zaměření, tak neváhejte a dejte nám o sobě vědět! Nabízíme Vám jedinečnou příležitost pečovat o klíčové klienty naší banky a pracovat na největších obchodních transakcích.

Co bude Vaším úkolem?

  • Správa stávajícího portfolia – péče o klíčové klienty naší banky a zajištění jejich potřeb.
  • Zajištění procesu přijetí nových klientů a práce na nových obchodních příležitostech.
  • Zpracování podkladů pro schvalovací proces, kompletace a předložení případů schvalovateli.
  • Příprava transakční dokumentace a procesu čerpání.
  • Získání informací a podkladů pro pravidelné revize a monitoringy.
  • Aktivní účast a podpora v rámci prodejního procesu včetně účasti na klientských schůzkách.

Co byste měl/a umět a znát?

  • Úspěšná praxe v oblasti firemního bankovnictví (Kreditní analytik, Underwriter, Relationship Manager – SME).
  • Prokazatelné znalosti v oblasti financí a bankovních produktů.
  • Znalost AJ v psané i mluvené formě.
  • Mít energii a motivaci pracovat v dynamickém týmu.
  • VŠ vzdělání.

Na co se můžete těšit?

  • Jedinečnou příležitost věnovat se klíčovým klientům v bance a pracovat na těch největších transakcích.
  • Radost z každého úspěchu, naplňující práci v bance, která má chuť dělat nový business.
  • Samostatnou a zodpovědnou práci, jejíž výsledky ovlivňují úspěch celé společnosti.
  • Moderní pracovní prostředí v budově Aviatica v Jinonicích.
  • Bezva tým kolegů a fajn šéfa, kde jde všem o společný cíl.
  • Příspěvek na balíček benefitů.
  • Fajn jsou stravenky, příspěvek na penzijní pojištění nebo báječných 5 týdnů dovolené a dalších 5 dní osobního volna navíc.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Trezorky 921/2, 158 00  Praha-Jinonice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickday, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Sberbank CZ, a.s.

Kontakt

Kateřina Polachová