Chci vést

Jakým směrem nás povedeš?

ovlivni, kam se
jako sberbank vydáme

Máš zkušenosti, díky kterým zvládneš vést tým lidí nebo nastavit cíl projektu a řídit ho od začátku až do konce? Chceš určovat směr, jakým se ve Sberbank vydáme? Jsme menší banka, kde ti dáme reálný prostor pro invence a možnost rozhodovat bez zbytečné byrokracie. Ovlivňuj výsledky, implementuj změny a vytvářej produkty, za které se rád postavíš.

Podpoř svůj profesní rozvoj díky možnosti účastnit se projektů přesahujících náplň tvé pozice. Potkáš se tam s podobnými srdcaři, jako jsi ty. Tak co říkáš, vyhrneš si společně s námi rukávy a pustíme se do akce?

Přečti si zkušenosti tvých potenciálních parťáků

Vzkaz od kolegy

Lukáš Weigner

Dělat v menší bance má tu výhodu, že reálně vidím výsledky své práce. Jsme flexibilnější v rozhodování a můžeme změny zavádět rychleji. Tohle mě osobně hodně žene vpřed. V Čechách máme vysokou míru autonomie, případně spolupracujeme s centrálou ve Vídni. Jsem hrdý na to, jaký kus cesty máme ve Sberbank za sebou a těším se na to, co nás ještě čeká.

Lukáš Weigner
Head of Financial Controlling and Reporting

Tereza Mikulecká

Líbí se mi, že když je u nás nějaký problém nebo něco nefunguje, semkneme se i napříč odděleními jako tým a prostě to vyřešíme. Sberbank není žádný zkostnatělý dinosaurus, musíš mít drive a chuť věci posouvat. Pokud tohle v sobě máš, oceníš hlavně spoustu zajímavých projektů, na kterých se můžeš podílet a kde ostatní chtějí slyšet tvůj názor.

Tereza Mikulecká
Head of Collections

Lada Gabrielová

Sberbank je určena lidem, kteří mají rádi výzvy a chtějí své nápady realizovat. Vím, co pro Sberbank udělali lidé napříč organizací, znám jejich práci a jsem ráda, že je vidět i ta má. Tohle se v korporátu zkrátka nestane. V řízení poboček máme dostatek volnosti a díky tomu mám pocit, že jdu ráno odemknout dveře od své vlastní firmy.

Lada Gabrielová
Branch Manager

Tomáš Valenta

Je pro mě důležité, abych věřil tomu, co klientům nabízím. A ve Sberbank vím, že naše produkty jsou férové, transparentní a sám bych si je pořídil. Zároveň se mi líbí ta neustálá snaha naše služby dál rozvíjet. Jsme menší banka, musíme do toho šlapat, a i když jsou naše kola občas hranatý a měníme je za jízdy, pořád jedeme.

Tomáš Valenta
Private Banker

S kým se můžeš potkat